A więc interesują Cię inwestycje w biznesy oparte o wierzytelności / pożyczki?

Najbliższe szkolenie 15.05 (wtorek) o 21:00

Dowiesz się jak działają, poznasz ciekawostki i przykładowe inwestycje z tej branży.

tick
Prywatnie inwestuję tu ponad 1 milion PLN

Po szkoleniu zrozumiesz dlaczego inwestuję tu ponad 50% mojego portfela

tick
Stabilne 7-9% rocznie (rentierskie). Już od 10.000 zł

To inwestycje niezależne od sytuacji na giełdach (bez opłat i prowizji)

tick
To nie jest kupowanie niespłacanych długów

Tylko nabywanie z dyskontem pożyczek systematycznie spłacanych

tick
Starannie dobrane i sprawdzone inwestycje

Zabezpieczone na całym majątku spółek realizujących te biznesy

Po wypełnieniu formularza otrzymasz dodatkowe informacje oraz dostęp do szkolenia online.

Na szkolenie zaprasza Remigiusz Stanisławek, certyfikowany doradca finansowy EFFP, MDRT ToT

scroll down arrow

Kim jest Remigiusz Stanisławek?

To przede wszystkim certyfikowany doradca, inwestor praktyk, który od zawsze
wszystkie prywatne oszczędności inwestuje w całości dokładnie w te produkty, które poleca!

Co mógłbym o sobie napisać?

Jestem jedynym doradcą z Polski (i jednym z kilkunastu w Europie) z tytułem ToT organizacji Million Dollar Round Table # Jednym z kilkuset certyfikowanych doradców finansowych (przez Europejską Federację Doradców Finansowych). # Wykładam na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz na studiach doradztwa finansowego EAFP. # Wykrywam afery finansowe (np. Kwartalne Zyski, Socket Resources). # Od 2007 uczę jak świadomie pomnażać oszczędności. Mówiąc 'jak jest' a nie to co każdy chciałby usłyszeć. # O polecanych przez siebie inwestycjach wiem wszystko # Znam prowadzących poszczególne biznesy, zarządzających funduszami oraz specyfikę branży które polecam. # Status experta w branży daje mi pełną niezależność w doborze produktów.

Chcesz porozmawiać?

Jeżeli masz do zainwestowania ponad 20.000 zł zapraszam Cię do grona moich Klientów!

Możesz dołączyć do ponad 1000 moich Klientów

Ale mam pewne wymagania! Wymagam gotowości zrozumienia jak działają polecane inwestycje, jak zabezpieczone są poszczególne ryzyka i skąd biorą się zyski. To przecież należy sięTwoim pieniądzom. Udostępniam inwestorom wiele informacji o inwestycjach - znacznie wykraczających poza to co znajduje się w materiałach reklamowych. Poznasz nie tylko modele biznesowe ale też kto za tym stoi. W biznesie liczą się ludzie. Ja w polecane produkty inwestuję średnio ponad 100.000 zł w każdy. Dlatego muszę o nich wiedzieć wszystko. i tą wiedzą dzielę się z inwestorami.

Na rynku jest wiele inwestycji w wierzytelności

Niektóre jak zapewne wiesz skończyły się bankructwem, a inne zarabiają ledwie 1-2% rocznie

Podczas gdy te z mojej oferty zarabiają 7-9% od 2012 roku...

A ja prywatnie śpię spokojnie inwestując w nie ponad 1 milion złotych własnych oszczędności.

Najsłabsze wyniki na rynku wierzytelności mają produkty masowe oferowane w bankach i sieciach firm doradztwa finansowego. Te firmy dostawały dziesiątki milionów wpłat od inwestorów w krótkim czasie i musiały przepłacać nabywając swoje aktywa... A to ma wpływ na zyski dla inwestorów...

Dlatego nie inwestuj zanim nie usłyszysz tego co mam do powiedzenia!
Więcej po zapisaniu się w formularzu.

Czego dowiesz się na szkoleniu?

Warto wiedzieć w co inwestujesz! To należy się Twoim oszczędnościom.

icon

Co to są wierzytelności?

Czyli jak działają inwestycje oparte o pożyczki (ale nie chwilówki). Kto i po co bierze takie pożyczki. I dlaczego mają tak wysoką spłacalność (czasem nawet ponad 95%)

icon

Matematyka biznesów pożyczkowych

Czyli złotówka po złotówce - skąd biorą się zyski. Poznasz modele biznesowe w tej branży. Zrozumiesz dlaczego firmy płacą 7-9% rocznie wiedząc ile i na czym zarabiają

icon

Poznasz przykłady inwestycji i kilka ciekawostek z branży

Oraz przykładowe wyniki polecanych przeze mnie inwestycji. Sam w nie inwestuję i doskonale znam ludzi prowadzących te biznesy. Ja lubię dokładnie wiedzieć w co inwestuję. A Ty?

Tych inwestycji nie mogą polecać banki...

... ani duże firmy doradztwa finansowego, nie ma ich także w Private Bankingu!

img

Banki: Duże firmy muszą polecać produkty 'masowe'

A te muszą inwestować 'w co popadnie'. Mając wielu klientów pośrednicy 'przynoszą' do tych inwestycji setki milionów PLN.

img

Ja: Małe inwestycje mogą być lepiej zabezpieczone

Ale nie jest łatwo znaleźć np. pożyczkobiorców gotowych dać tak duże zabezpieczenia. Wiele z moich inwestycji to skala kilkunastu mln PLN

img

Banki: Doradcy muszą polecać to co każe pracodawca...

Nie mogą być więc być niezależni. Sami też najczęściej nie inwestują. A o polecanych inwestycjach wiedzą tyle co usłyszą na szkoleniach sprzedażowych

img

Ja: Sam dobieram produkty

Tylko takie, w które sam inwestuję. I wiem o nich praktycznie wszystko. Zawsze dużo więcej niż w standardowych dokumentach. Znając modele biznesu i osoby prowadzące te biznesy. Oraz to skąd biorą się zyski i jak zabezpieczone są ryyzka.

Przykładowe inwestycje w które prywatnie inwestuję

To wyłącznie przykłady, dostępne inwestycje mogą mieć zbliżone parametry!

8%/rok
Od 10.000 PLN
Opłata wstępna: brak
Opłata roczna: brak
Produkt rentierski
6%/rok
Od 20.000 PLN
Inwestycja z pełnym
dostępem do kapitału.
Polecam ją od 2014 roku!

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania...

Znajdziesz poniżej. Masz inne pytanie? Zawsze możesz się ze mną skontaktować!

Jakie są opłaty?

Większość z polecanych inwestycji nie generuje dla inwestorów żadnych kosztów. Brak opłat wstępnych, rocznych itp. Wpłacasz 50.000 i całe 50.000 zł zarabia.

Na jak długo trzeba zamrozić kapitał?

Najczęściej na 2-3 lata. Ale jest też świetna inwestycja z pełnym dostępem do kapitału.

Jakich zysków można się spodziewać?

Najczęściej są to stałe zyski 7-9% rocznie z kwartalną wypłatą odsetek.

Czy płaci się tu podatek 'Belki'?

Oczywiście, wypłaty odsetek od inwestycji są 'netto'. Podatek odprowadzany jest automatycznie - nie trzeba go podawać w PIT.

Czy można sprawdzić że Pan naprawdę inwestuje tu takie kwoty?

Oczywiście, zapraszam do mojego biura w Poznaniu. Wszystkie moje inwestycje i ubezpieczenia są do wglądu. Nie mam nic do ukrycia

Ile z polecanych przez Pana inwestycji zbankrutowało?

Żadna. Żadna nawet nie spóźniła się choćby o dzień z wypłatą odsetek.

Czy jest ochrona kapitału?

Musiałbym zniżyć się do poziomu pseudodradców gdybym miał to obiecać. Ochronę kapitału dają lokaty bankowe i obligacje skarbowe.

Jak zabezpieczone są te inwestycje?

Na całym majątku spółek prowadzących biznesy. Często z dodatkowymi zabezpieczeniami np. art 777, zastaw na udziałach. Najważniejszy zawsze jest mój dostęp do 'wnętrza' taj inwestycji i znajomość (plus zaufanie) do ludzi, którzy dany biznes prowadzą. Każdą firmę łatwo doprowadzić do bankructwa gdy właściciele nie mają uczciwych zamiarów. Ja inwestuję bez obaw - a dbam o swoje pieniądze.

Czy te inwestycje są pod nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego?

W przypadku funduszy FIZ tak. W innych inwestycjach podlegają bardzo restrykcyjnym ustawom. To nie są inwestycje 'spod stołu' czy jakieś 'potwoki' z rajów podatkowych!

Ale przecież Pan na pewno zarabia polecając te inwestycje...

Oczywiście, to chyba normalne, że za moją pracę otrzymuję wynagrodzenie. W odróżnieniu od większości doradców - sam w nie inwestuję, jestem w pełni niezależny i mam dostęp do produktów, których nie może oferować większość (niektóre na wyłączność). Ty jako inwestor otrzymujesz świetne produkty plus moją kontrolę nad ich realizacją i dostęp do informacji z pierwszej ręki.

Zainteresowały Cię takie inwestycje?

Czas dowiedzieć się więcej. To nic nie kosztuje!

Inwestuj z praktykiem! Z jedynym doradcą w Polsce z tytułem ToT MDRT (Million Dollar Round Table) | © 2007-2018 Remigiusz Stanisławek (Rodzinne Finanse)

Informacje podane na stronach www, szkoleniach, czy materiałach udostępnianych przez Remigiusza Stanisławka zawierają wyłącznie opisy, obliczenia, analizy i rankingi o charakterze informacyjnym. Opisywane inwestycje nie są lokatą bankową, z inwestowaniem wiąże się ryzyko, a podane stopy zwrotu z inwestycji są wartościami historycznymi lub oczekiwanymi i nie stanowią gwarancji uzyskania podobnych wyników w przyszłości. Udostępniane materiały nie mogą być traktowane jako rekomendacja do zawierania jakichkolwiek transakcji na rynku kapitałowym. Każda inwestycja wymaga indywidualnej oceny ryzyka przez inwestora. Informacje nie są formą doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu art. 69, par. 2, pkt 5 Ustawy o Obrocie Instrumentami Finansowymi z dnia 29 lipca 2005 r. Mają charakter ogólnych analiz i nie są przygotowywane w oparciu, czy z uwzględnieniem indywidualnej sytuacji i potrzeb inwestora. Jeżeli w udostępnionych informacjach pojawiają się informacje o przykładowych inwestycjach mają one charakter jedynie prezentacji własnych, prywatnych inwestycji realizowanych przez Remigiusza Stanisławka.